Kim jesteście

Jesteśmy ludźmi, którzy uwielbiają spędzać czas na łonie natury. Kochamy wypady za miasto, dzięki nim ładujemy baterie. Od ‘ucieczki z miasta’ wzięła się nazwa naszej firmy. Szukaliśmy sposobu na odbywanie komfortowych, wielodniowych podróży samochodowych bez konieczności inwestowania w campera Tak wymyśliliśmy podróżowanie vanem do dzikich miejscówek przy zachowaniu wysokiego komfortu życia. Kochamy to!

Gdzie i jak powstają Escape Boxy?

Wszystkie nasze produkty powstają w Polsce, w Gdańsku. Najpierw powstają projekty, a następnie każdy Escape Box składany jest ręcznie przez doświadczonych pracowników, dzięki czemu jesteśmy w stanie dostarczyć produkt najwyższej jakości.

Czy materiały z których korzystacie są bezpieczne?

Wszystkie materiały, z których zbudowany jest Escape Box są przyjazne użytkownikowi i posiadają odpowiednie atesty. Drewno pokryte jest olejem, który spełnia atesty do stosowania wraz z żywnością, a materace mogą być używane przez alergików.

Czy Escape Box pasuje do mojego auta?

Jeśli Twojego modelu samochodu nie ma na liście pasujących modeli, skontaktuj się z nami.

CZY DO MONTAŻU ESCAPE BOXA WYMAGANE SĄ JAKIEŚ PRZERÓBKI?

Nie. Escape Box nie wymaga żadnych przeróbek w aucie. Wystarczy włożyć do samochodu, przykręcić śrubami, które są w zestawie i podłączyć do gniazda zapalniczki w samochodzie.

JAK WYGLĄDA I ILE ZAJMUJE MONTAŻ ESCAPE BOXA W AUCIE?

W większości modeli vanów należy wymontować III rząd siedzeń. Następnie wkładamy korpus Escape Boxa (potrzebne są dwie osoby) i przykręcamy w czterech miejscach. Następnie wkładamy dwa moduły i gotowe. Całość nie powinna zająć więcej niż 15 minut.

CZY JEST MOŻLIWOŚĆ OBEJRZENIA ESCAPE BOXA PRZED ZAMÓWIENIEM?

Posiadamy flotę własnych vanów na wynajem, w których jeżdżą nasze Escape Boxy, więc oczywiście jest taka możliwość. Najlepiej się z nami skontaktować.

JAK ZAMÓWIĆ ESCAPE BOXA? CZY JEST MOŻLIWOŚĆ WYSYŁKI?

Skontaktuj się z nami za pomocą formularza na stronie, mailowo bądź telefonicznie. Dostarczymy Boxa pod wskazany adres.

JAKI JEST TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA? CZY NA BOXY JEST GWARANCJA?

W zależności od wybranego rozmiaru oraz wykończenia, termin realizacji wynosi od 2 do 6 tygodni. Na nasze produkty udzielamy dwuletniej gwarancji na terenie UE.

scroll down
PFERPUMUE